forex trading logo

Celkový objem vkladov prijaté v eurách od rezidentov eurozóny - priemerné úrokové miery zo stavu a nových obchodov za celý rok 2010 predstavoval 0,95%.


Aktuálne úrokové sadzby Zvyšujú sa aktuálne sadzby? Novinky Národná banka Slovenska

Správy

Home Články ÚS ZUNO vs. mBank
ÚS ZUNO vs. mBank PDF Print E-mailNa Slovenskom trhu bola ešte donedávna len jedna internetová banka a to mBank. Pribudla jej však konkurencia v podobe novej banka ZUNO. V tomot príspevku si porovnáme výšky ich úrokov pri podobných produktoch. Hypotekárny úver podľa vašich predstáv.

ZUNO ponúka takzvané férové úroky. To znamená, že ak budú rásť úroky na trhu, pôjdu hore aj tie v ZUNE. Banka ponúka dve možnosti ako zarábať na úrokoch. Prvým je  SPORENIE a druhým  VKLAD. Základný rozdiel medzi týmito dvomi produkmi je, že SPORENIE je flexibilnejšie, na VKLADE však viac zarobíte. Výška úrokov sa pohybuje v závislosti od produktu a samozrejme od doby vkladu.

nebankové pôžičky

Sporenie má momentálne úrok 1,8% pokiaľ ide o EURO. Sporiť môžete aj v ďalších troch menách a to USD, kde sa úrok pohybuje na úrovni 0,2%, GBP s úrokom 0,3% a nakoniec v českých korunách s 0,7% úrokom. V prípade zmeny výšky úroku vám dá ZUNO okamžite vedieť.

V prípade druhého prokutku VKLAD sa úrok nemení a záleží na dobe vkladu. Na jeden mesiac je to 0,3% (USD 0,1%, GBP 0,2%, CZK 0,7%), na dobu dvoch mesiacoch je úrok 1,8% (USD 0,2%, GBP 0,4%, CZK 0,9%), na 6 mesiacov je 2,0% úrok (USD 0,3%, GBP 0,6%, CZK 1,2%) a nakoniec na 12 mesiacov 2,2% (USD 0,7%, GBP 1,1%, CZK 1,5%). Tieto sadzby platia pre tzv. Normálny vklad. Banka ponúka ja “Nenormálny” vklad, kedy si určuješ sám dobu, na ktorý budete mať vklad v banke a to v rozmedzí od 30 do 365 dní. Výška úrok sa rovnako ako pri Normálnom vklade pohybuje podľa dĺžky trvania vkladu.
V mBank sa výška úroku pohybuje v závislosti o to o aký produkt ide. Pre  Sporiaci účet eMAX  je úroková sadzba  0,90% . Jeho výhoda je v tom, že je bez viazanosti, výpovednej lehoty, bez minimálneho vkladu a s výhodnou úrokovou sadzbou.  Sporiaci účet eMAX  plus  má úrok  vo výške 1,30%. Podobne ako ZUNO aj mBank ponúka termínovaný vklad. A to s výškou úroku 1,3% na tri mesiace, 1,5% na 6 mesiacov a 1,70% na rok. Je teda vidieť, že ZUNO sa snaži byť vo svojej ponuke flexibilné, prináša oproti mBank možnosť sporiť aj v iných menách čo môže vyhovovať ľuďom pracujúcim v zahraničí.

 

Odkazy

úver jednoducho a výhodne

KNIHA JÁZD teraz pre každého.

Nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění online.
Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS. pozicky